76% Polaków i Polek uważa, że społeczeństwo powinno chronić dzieci wychowywane przez rodziców tej samej płci przed prześladowaniami ze strony otoczenia.

76% Polaków i Polek uważa, że społeczeństwo powinno chronić dzieci wychowywane przez rodziców tej samej płci przed prześladowaniami ze strony otoczenia. Przeczytaj cały raport z badań Jesteśmy rodziną. Co myślą Polacy i Polki o rodzinach osób LGBT+?

O tym, że dzieci wychowywane przez dwie matki lub dwóch ojców należy chronić przed prześladowaniami ze strony otoczenia jest przekonana ogromna większość wyborców i wyborczyń Koalicji Obywatelskiej (89%), Lewicy (84%) i Polski 2050 (83%) oraz ponad 2/3 elektoratu Zjednoczonej Prawicy i Konfederacji (po 70%). Wyborcy dwóch ostatnich partii najczęściej nie wiedzą, czy taka ochrona jest potrzebna (13% w Zjednoczonej Prawicy i 15% w Konfederacji).

O tym, że dzieci wychowywane przez dwie matki lub dwóch ojców należy chronić przed prześladowaniami ze strony otoczenia jest przekonana ogromna większość wyborców i wyborczyń Koalicji Obywatelskiej (89%), Lewicy (84%) i Polski 2050 (83%) oraz ponad 2/3 elektoratu Zjednoczonej Prawicy i Konfederacji (po 70%). Wyborcy dwóch ostatnich partii najczęściej nie wiedzą, czy taka ochrona jest potrzebna (13% w Zjednoczonej Prawicy i 15% w Konfederacji). Przeczytaj cały raport z badań Jesteśmy rodziną. Co myślą Polacy i Polki o rodzinach osób LGBT+?

Przeczytaj cały raport z badań Jesteśmy rodziną. Co myślą Polacy i Polki o rodzinach osób LGBT+?

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz
Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein
i Norwegię w ramach Funduszy EOG.
Z dumą przygotowane
przez Miłość Nie Wyklucza